Konkursy

Konkursy

 {gallery}2017konkurszimowy{/gallery}

PROTOKÓŁ IX EDYCJI REGIONALNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z PLACÓWEK SPECJALNYCH I INTEGRACYJNYCH
POD HASŁEM „ZIMOWY PEJZAŻ”

POD HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA ZABRZE

MAŁGORZATY MAŃKI -SZULIK

 

 

 

Ogółem na konkurs wpłynęło 125 prac z 9 szkół pod opieką 54 nauczycieli z Katowic, Mikołowa i Zabrza. 

Komisja w składzie:

mgr Dorota Fresel – Dyrektor Zespołu Szkół nr 20 w Zabrzu

mgr Dorota Jaśkowiak – Zastępca Dyrektora Zespołu Szkół nr 20 w Zabrzu

mgr Angelika Nowosad – nauczyciel plastyki w Zespole Szkół nr 20 w Zabrzu

na posiedzeniu w dniu 15.03.2017 r. wyłoniła następujących laureatów:

 

I MIEJSCE

  • KACPER KOKOSZKA – klasa I

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Mikołowie

Opiekun: Danuta Skrobol

  • MATEUSZ JÓŹWIAKklasa II

Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Opiekun: Jacek Śledziewski

  • JULIA GŁUCH – klasa III

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Mikołowie

Opiekun: Aneta Jarczyk

  • KAMIL JETZ

Zespół Szkolno – Przedszkolny dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących w Katowicach

Opiekun: Marta Bednarska

  • FILIP KALETA – klasa V

Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu

Opiekun: Joanna Polanek

  • MARCIN PŁASZCZYK – klasa VI

Zespół Szkolno – Przedszkolny dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących w Katowicach

Opiekun: Marta Bednarska

 

II MIEJSCE

  • MAJA DUSZA – klasa I

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Mikołowie

Opiekun: Danuta Skrobol

  • JAKUB LISON – klasa II

Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Opiekun: Aleksandra Dziubek

  • KLAUDIUSZ SOBIEGRAJ – klasa III

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Mikołowie

Opiekun: Aneta Jarczyk

  • MONIKA KOTULSKA – klasa IV

Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Opiekun: Anna Szymczyk

  • KORNELIA SKRZYDŁO – klasa V

Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Opiekun: Elżbieta Gracka

  • TOMASZ RAMOLA – klasa VI

Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Opiekun: Elżbieta Gracka

 

III MIEJSCE

  • JAN ATAMANIUK – klasa I

Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu

Opiekun: Zuzanna Słonina

  • MAKS BRANDT – klasa II

Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Opiekun: Katarzyna Rojek, Maria Rychlińska

 

  • ZUZANNA GMYRA – klasa III

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Mikołowie

Opiekun: Aneta Jarczyk

  • BARTOSZ SZEWCZYK  – klasa IV

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Mikołowie

Opiekun: Karolina Pijar

  • ROKSANA STRZOP

Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Opiekun: Elżbieta Gracka

  • TYMOTEUSZ KRUPA – klasa VI

Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Opiekun: Elżbieta Gracka, Magda Szczotka

WYRÓŻNIENIE

  • MICHAŁ DOMINIK – klasa I

Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Opiekun: Beata Pędzik, Bożena Webs

  • JOANNA GRZYB – klasa II

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Mikołowie

Opiekun: Iwona Gniza, Marzena Satoła

  • ALAN KMITA – klasa III

Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Opiekun: Katarzyna Kita, Dorota Michalik

  • DANIEL POPŁAWSKI – klasa IV

Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu

Opiekun: Iwona Niestrój

  • NICOLA PIETRZAK – klasa V

Zespół Szkół Specjalnych nr 39 w Zabrzu

Opiekun: Aleksandra Piotrowska

  • JULIA KAPKOWSKA – klasa VI

Zespół Szkół Specjalnych nr 39 w Zabrzu

Opiekun: Aleksandra Piotrowska

 

Jednocześnie informujemy, że protokół konkursu oraz galeria nagrodzonych prac zamieszczone są na stronie internetowej naszej szkoły /www.sp42.zabrze.pl/. 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a opiekunom za przygotowanie uczniów                i dostarczenie prac.

Dyplomy i nagrody zostaną doręczone do poszczególnych placówek.

 

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

 

Organizatorzy konkursu:

                                                Marta Kaszowska

Joanna Kawalec

Ewa Kosińska

Grażyna Winiarczyk