Przyjaciele szkoły

„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą.
Jest jednocześnie obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością…  ”
Jan Paweł II

Nasze sukcesy i osiągnięcia zawdzięczamy również Przyjaciołom Szkoły, którzy swoim zaangażowaniem i ofiarnością pomagają w realizacji planów. Tytuł „Przyjaciel Szkoły” otrzymują osoby, firmy i instytucje szczególnie zasłużone na rzecz naszej placówki. Ich działania wspierają jej rozwój, w istotny sposób wpłynęły na podwyższenie jakości pracy szkoły, poprawę bazy materialnej oraz tworzenie pozytywnego wizerunku szkoły w środowisku lokalnym. Umożliwiły organizację wielu imprez, oraz konkursów o charakterze zarówno szkolnym, dzielnicowym jak i miejskim.

Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować. Pomoc, którą Państwo nam zaoferowali jest bezcenna.
Cieszymy się, że są jeszcze w naszym mieście ludzie, którym nie jest obojętny los dzieci i młodzieży.

• URZĄD MIEJSKI W ZABRZU
  • WYDZIAŁ OŚWIATY W ZABRZU
  • ACE – SZKOŁA JĘZYKOWA
  • RADA DZIELNICY OSIEDLE MIKOŁAJA KOPERNIKA W ZABRZU
  • PIEKARNIA I CUKIERNIA ROKER – CZESŁAW KIERAT
  • AVON
  • AZYL – STUDIO TAŃCA
  • ROZBARK BYTOMSKI TEATR TAŃCA I RUCHU
  • ALLEGRA , MULTISPORT – Pani Sabina Sztejnwald
  • PIAST – GLIWICKI KLUB SPORTOWY
  • AQUARIUS KOPERNIK
  • KLUB SPORTOWY CAPOEIRA CAMANGULA
  • NOBLE BANK
  • PZU
  • Club ACTIV ZABRZE
  • STREFA ZAMKNIĘTA – ARCHERY TAG
  • CARBOTRANS sp. z o.o.
  • Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zabrzu
  • Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.