W roku szkolnym 1996/97 zostala w naszej szkole utworzona Spoldzielnia Uczniowska, ktorej efektem dzialalnosci jest sklepik uczniowski "MALINKA" Opiekunami Spoldzielni Uczniowskiej sa Grazyna Sorychta i Bogumila Brzezinska. Sprzedaza w sklepiku zajmuja sie uczniowie naszej szkoly – najczesciej klas V i VI.
Sklepik otwarty jest na kazdej przerwie. Oferowane sa slodycze, chipsy, chrupki, napoje oraz codziennie swieze rogaliki drozdzowe. Spoldzielnia Uczniowska chetnie wlacza sie w dzialalnosc kulturalna naszej szkoly.
Jest organizatorem konkursow:

• Najpiekniejsza ozdoba choinkowa
  • Najpiekniejsza ozdoba wielkanocna
  • Konkurs matematyczny dla klas II
  • Konkurs ortograficzny dla klas II
  • Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej dla klas II

Jednoczesnie spoldzielnia jest fundatorem nagrod dla zwyciezcow w wyzej wymienionych konkursach. Dodatkowo sponsoruje nagrody dla laureatow innych szkolnych konkursow, aktywnie wspolpracuje z Zespolem Szkol Specjalnych.