W poniedziałek 22 stycznia 2024 uczniowie klasy 1 A naszej szkoły z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprezentowali inscenizację słowno – muzyczno – taneczną członkom Koła Nr 5 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu. Dla uczniów było to wielkie przeżycie, gdyż występowali na dużej scenie z profesjonalną obsługą techniczną.


 We wtorek 23.01.2024 w godzinach popołudniowych uczniowie klasy 1 A z

 wychowawcą panią Gabrielą Bator uczestniczyli w spotkaniu seniorów w świetlicy Caritas w naszej dzielnicy. Z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprezentowali inscenizację słowno – muzyczno – taneczną. Prezentowane wiersze, piosenki i tańce wywołały dużo pozytywnych emocji wśród uczestników spotkania.


 

W ostatnim dniu przed feriami zimowymi 26.01.2024 w godzinach popołudniowych uczniowie klasy 1A gościli w naszej szkole swoich dziadków i babcie. Zaprezentowali im zdobyte umiejętności wokalno – aktorskie. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, który sprzyjał integracji międzypokoleniowej. Był to bardzo miły akcent rozpoczynający rodzinne spotkania i wyjazdy związane z feriami.