Z Okazji Dnia Chorego i projektu „Każdy inny, wszyscy równi” uczniowie klasy 7a udali się do Domu Pomocy Społecznej, aby łączyć pokolenia. Podczas wizyty uczniowie angażowali się w różnorodne aktywności, w tym układanie klocków LEGO i pokaż LEGO robotów. Granie w gry planszowe – rozgrywki szachów i warcabów były emocjonujące, a seniorzy nie mieli sobie równych. Podczas zajęć terapeutycznych wykonywaliśmy także ozdoby wielkanocne, które przyozdobią pokoje naszych seniorów. Nasza wizyta stworzyła przyjemne chwile zarówno dla uczniów, jak i mieszkańców. Inicjatywa ta miała na celu promowanie więzi międzypokoleniowych, wniesienie radości do życia seniorów oraz uwrażliwienie uczniów na potrzeby osób w podeszłym wieku.