DZIEŃ RODZINY

Już po raz ósmy Rada Rodziców zaprasza do udziału w Dnu Rodziny, który jest okazją do przebiegających w niezwykłej atmosferze spotkań w szkole mieszkańców naszej okolicy, podczas których będzie można wziąć udział w rywalizacji, skosztować przepysznych tradycyjnych potraw czy wysłuchać śląskich piosenek w wykonaniu uczniów klas młodszych.
Zachęca również bardzo serdecznie do spróbowania swoich sił w konkurencjach, do których „prace” przygotowujemy w domu (przynosimy je w dniu imprezy):

Konkurs na najlepsze ciasto świąteczne – jury będzie brało pod uwagę zarówno smak, jak i wygląd wypieków,
Konkurs na najładniejszy łańcuch choinkowy – rodzinne twórcze działania, w efekcie których ma powstać wyjątkowy, niepowtarzalny, zaskakujący łańcuch o długości 2 metrów.
Rada Rodziców zaprasza także chętnych dorosłych do udziału w Turnieju siatkówki.

Dla uczestników imprezy zostało przygotowanych wiele atrakcji, m.in. kiermasz świąteczny, zabawy, występ dzieci z klas 1-3 oraz różnorodne konkurencje, w tym Bombowa Sztafeta, czyli pełen przeszkód bieg z bombką dla drużyn 3-osobowych (2 dorosłych + dziecko lub dorosły + 2 dzieci), do rywalizacji w którym organizatorzy imprezy gorąco namawiają.

Do zobaczenia podczas Dnia Rodziny!