O naszym Patronie pamiętamy nie tylko przy okazji jego urodzin, staramy się przez cały rok szkolny w różny sposób popularyzować wiedzę o nim i jego wielkiej pasji – kosmosie.  Dlatego też zapraszamy uczniów do udziału w rozmaitych konkurencjach.
Chętni z klas 7 i 8 próbowali swych sił w Szkolnym konkursie „Tajemnice kosmosu”, trzyosobowe drużyny z klas piątych zmierzyły się ze sobą w Turnieju wiedzy o Mikołaju Koperniku, a uczniowie przebywający w świetlicy uaktywnili swój talent plastyczny, tworząc „Walentynkę z Kopernikiem”.

Oto szczegółowe wyniki powyższej rywalizacji:

Szkolny konkurs plastyczny  „Walentynka z Kopernikiem”

1 miejsce Emilia Nojman
2 miejsce Bartosz Klyszcz
3 miejsce Kalina Kłapyta

Szkolny konkurs „Tajemnice kosmosu”

1 miejsce Michał Kozioł
1 miejsce Jan Sośniecki
2 miejsce Franciszek Sobotkiewicz
3 miejsce Szymon Górski

Turniej wiedzy o Mikołaju Koperniku

1 miejsce Jakub Cetnar, Filip Ligman, Piotr Piórkowski 5a
2 miejsce Mateusz Płuciennik, Bruno Kisiel, Andrzej Klaczka 5b
3 miejsce Maja Skolik, Antonina Mazik, Zofia Piątek 5c

Gratulujemy!