Pierwsze emocje za nami. Sprzęt został odpakowany, przeniesiony w swoje docelowe miejsce, którym są różne pracownie szkolne oraz czytelnia, po to żeby jak najwięcej uczniów mogło pracować z pozyskanym sprzętem i obserwować postępy swoich prac. Wszystko udało się uruchomić!

Pierwsze wydruki odbyły się nie bez wpadek i małych komplikacji, dlatego nie są ukończone. Ktoś wyłączył przez przypadek drukarkę, nie zauważyliśmy że filament [ten czerwony drucik] się zaplątał itp.

Oficjalnie rozpoczynamy prace w ramach zajęć dodatkowych, cyklicznie co tydzień będą odbywać się zajęcia z robotyki na których  uczniowie poznają tajniki programowania  i możliwości sprzętu.

Teraz, razem z Empiriuszem, nowoczesne metody edukowania wchodzą także do naszej szkoły. Urządzenie jest intuicyjne i łatwe w obsłudze, a wysoka jakość grafiki pozwala poczuć się jak w prawdziwym laboratorium.