Miejski Konkurs Recytatorski dla dzieci z klas młodszych

Już od 2014 roku w naszej szkole promujemy i zachęcamy uczniów z klas I-III do zgłębiania angielskiej poezji dla dzieci. Zapraszamy do tego przedsięwzięcia również uczniów innych, zabrzańskich szkół organizując Miejski Konkurs Recytatorski w języku angielskim ONCE UPON A TIME. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest nauczycielka języka angielskiego mgr Joanna Bujara-Lech. Nasza inicjatywa spodobała się uczniom i nauczycielom z zaprzyjaźnionych szkół, dlatego też corocznie spotykamy się w listopadzie aby wspólnie wysłuchać uczestników konkursu, wyłonić talenty recytatorskie, zachwycać się piękną dziecięcą poezją, wymieniać doświadczenia oraz miło spędzić czas we wspólnym gronie. Nieodłącznymi elementami naszego konkursu są inspirujące i ciekawe nagrody, jak również słodki poczęstunek.  Liczba uczestników konkursu wzrasta z roku na rok, co niewątpliwie jest dla nas motorem do dalszych działań. W najbliższych latach planujemy kolejne edycje konkursu, na które serdecznie zapraszamy.

W dniu 13 listopada b.r. odbyła się IV edycja Miejskiego Konkursu ONCE UPON A TIME.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

  • I miejsce- Zofia Malczuk, Szkoła Społeczna
  • II miejsce- Kinga Bogajewska , SP 42
  • III miejsce – Maria Śmiejek SP 25
  • wyróżnienie- Kajetan Malok, Szkoła Społeczna
  • wyróżnienie- Amelai Bereżańska, SP Katolicka

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Konkursie. Do zobaczenia za rok.