Dzięki udziałowi i zaangażowaniu naszych uczniów klas 4-6 w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz NASK pod nazwą „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” – WYGRALIŚMY!
 

Drużyny rywalizowały o mobilną pracownię komputerową. Pracownia będzie wyposażona w 16 laptopów wraz z przenośną szafą, posiadającą oprogramowanie umożliwiające zarządzanie przez nauczyciela pracami uczniów oraz interaktywny monitor.
Wspólnym motywem było zrealizowanie wskazanego kursu e-learningowego dotyczącego bezpieczeństwa w sieci przez jak największą liczbę uczniów, a następnie przygotowanie pracy w oparciu o zdobytą wiedzę.
 
Prace plastyczne i kursy uczniowie wykonali w ostatnim tygodniu nauki poprzedniego roku szkolnego , zmontowany z najlepszych collage pomógł nam w zwycięstwie. Konkurs został współfinansowany ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Jego organizatorem był Państwowy Instytut Badawczy NASK