Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego upamiętniające powstanie Komisji Edukacji Narodowej, które stało się podstawą nowoczesnej edukacji, pomocnej w przetrwaniu trudnego czasu zaborów. Również dzisiaj edukacja jest wspólnym dobrem, a proces kształcenia i wychowania zadaniem trudnym i wymagającym, zwłaszcza teraz, w okresie pandemii.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  bardzo dziękujemy Dyrekcji, wszystkim Nauczycielom,  Pracownikom Obsługi i Administracji  naszej Szkoły za poświęcenie i wysiłek włożony w przekazywanie wiedzy, uczenie wrażliwości, kształtowanie uczuć i wyobraźni, a nade wszystko w kształtowanie serc i umysłów naszego pokolenia.

Dziękujemy za oddanie dla uczniów, cierpliwość, wyrozumiałość i okazywanie wsparcia młodym ludziom oraz za wysiłek włożony w kształtowanie ich charakterów, rozwijanie pasji i talentów, pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów. Dziękujemy za twórcze i kreatywne podejście do pracy, za wiele ciekawych pomysłów i inicjatyw, które wyróżniają naszą Szkołę i stanowią o jej wyjątkowości.

Wszystkim Państwu życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.